Fra fødselsdagsfesten 2012.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tilmeldte til festen lørdag den 11. oktober 2014

Alice Schack Furuberg (Borup) - årgang 1959, Frederiksborgvej 91

Annette Kaja Hansen (Tandberg) - årgang 1957, Møntmestervej

Belinda Mirza Møller - årgang 1959

Bendt Nielsen. årgang 1951. Jeg boede på Frederiksborgvej ved Rentemestervej og Glasvej.

Bente Heglund - årgang 1956,  Tomsgårdsvej 46

Bo Rasmussen - årgang 1968, Præstelængen 32

Britta Rasmussen (født Egeriis)- årgang 1957, Møntmestervej

Ebbe Hansen - årgang 1957, Tingskrivervej 8 ***

Erik Kehn Jensen - årgang 1960, Tomsgårdsvej 90 (Storgården)

Grete Normann Jørgensen (Rasmussen) - årgang 1960, Birkedommervej 10

Hedy Lander - årgang 1953, Birkedommervej 28

Hanne Olsen - årgang 1968, Utterslev Skole, Bispebjerg Skole

Hanne Stokholm - årgang 1961, Birkedommervej 2 (over bageren)

Helge Pedersen - Årgang 1959 - Møllelodden 11 st.

Ina Schack Vestergaard (Borup) - årgang 1962, Frederiksborgvej 91

Inger Rundstrøm (Olesen) - årgang 1959

Jan Hansen - årgang 1968

Jeanne Lysen Svendsen (Jensen) - årgang 1962, Frederiksborgvej 101, Hovmestervej 49

Jens Peter Leitritz -  Årgang 1959

Jytte Sjøberg (Broløs) - årgang 1955, Birkedommervej 26

Lars Mejer Frederiksen - årgang 1968, Skoleholdervej 7, 2.tv.

Leif Jørgensen - årgang 1957 Utterslev Skole + Bispebjerg Skole

Lene Langkilde (Rasmussen) - årgang 1956, Birkedommervej 2 (over bageren)

Lennart Rasmussen - årgang 1957, Rentemestervej

Lisbeth Kaas (Hansen) - årgang 1968

Liselotte Larsen (Christensen) - årgang 1967

Lone Karlsson - årgang 1958, Skoleholdervej

Lone Stougaard - årgang 1959,  Magistervej

Marianne Weihrauch - årgang 1968

Niels Andersen - årgang 1956, Hovmestervej 47

Ole Svensson (1955-65) Bispeparken 32

Ole Sørensen - årgang 1958, Rentemestervej

Palle Kejlstrup -

Peter Normann Rasmussen - årgang 1957, Birkedommervej 10

Pia Jensen - årgang 1959, Smedetoften 26

Preben L. Jensen - årgang 1968

Rene Pedersen - årgang 1968 - Ringertoften

Steffen Storm Møller - årgang 1957, Storgården, På Bjerget.

Susanne Agger (Harder) - årgang 1957- Hovmestervej 49

Susanne Beligiannis. født Andersen 1959 Utterslev + Bispebjerg Skole

Susanne Nielsen - årgang 1961

Susanne Saxtorff ( Laursen) - årgang 1958, Hovmestervej 43 

Susi König - årgang 1980

Svend Erik Knudsen - årgang 1957, Tingskrivervej

Søren B. Sørensen - årgang 1957, Mosesvinget

Tina Ball - årgang 1966

Tom Mikkelsen - årgang 1968

Tommy Skov - årgang 1957, Tingskrivervej 16

Ulla Christiansen (født Pedersen ) årgång 1959, Utterslev skole + Bispebjerg Skole

William Bjarnø Jensen, årgang 1951, Tomsgårdsvej (Storgården

Wivi Dalmark - årgang 1959, Frederiksborgvej

Yvonne Olesen (Hansen) - årgang 1957, Bogtrykkervej 9

 

 

 

SKOLEBAL 1958

 

 

 

 

SKOLEFESTEN den 12. oktober 2013

Følgende har tilmeldt sig:

Aase Sonne (Petersen) - 1951, Tuborgvej

Anne-Marie Meidell Evans (Nielsen) - årgang 1957, Vinkelgården

Annette Kaja Hansen (Tandberg) - årgang 1957, Møntmestervej

Belinda Mirza Møller - 1959

Bendt Nielsen. årgang 1951. Jeg boede på Frederiksborgvej ved Rentemestervej og Glasvej.

Britta Rasmussen (født Egeriis)- årgang 1957, Møntmestervej

Bente Heglund - 1956, Tomsgårdsvej 46

Dennis Jensen - 1957, Hovmestervej

Ellis Nielsen (Petersen) - 1951, Præstlængen

Ebbe Hansen - 1957, Tingskrivervej

Franz Ifanger -1957, Vinkelgården

Grete Normann Jørgensen - 1960, Birkedommervej 10

Hedy Lander - årgang 1954

Inge Rundstrøm (Olesen) - 1959

Jens Peter Leitritz -  Årgang 1959

Joan Lysen (født Munch) - årgang1957, Hovmestervej 49, st.tv.

John-Lund Hansen - årgang 1957, Landfogedvej 8

Jytte Sjøberg (født Broløs) - årgang 1955

Jørgen Lorentzen - årgang 1957, Tingskrivervej nr. 3

Kirsten Anphin (Christiansen) årgang 1951, Birkedommervej 13

Lennart Rasmussen -årgang 1957, Rentemestervej

Lene Langkilde (Rasmussen) -1956, Birkedommervej

Lise Nyklit årgang 1957 -Gravervænget 20

Lone Stougaard - årgang 1959,  Magistervej

Niels Andersen - årgang 1956, Tingskrivervej

Nina Grønnemose (Hansen) - årgang 1957

Peter Normann Rasmussen - 1957, Birkedommervej 10

Ole Svensson (1955-65) Bispeparken 32

Ole Sørensen - 1958

Pia Jensen -1959 -Utterslev Skole og Bispebjerg Skole, Smedetoften 26

Steffen Storm Møller - årgang 1957, Tomsgårdsvej 110 (Storgården), På Bjerget 22

Susanne Agger (Harder) - årgang 1957

Susanne Beligiannis. født Andersen 1959 Utterslev + Bispebjerg Skole

Sven Kjellin - årgang 1957, Utterslev Skole, Bispebjerg Skole
Sven Lassen -1957, Præstelængen 2, st.th

Søren Sørensen - 1957 - Utterslev Skole + Bispebjerg Skole, Mosesvinget

Tommy Skov - årgang 1957, Tingskrivervej 16

Torben Gress - årgang 1957, Tomsgårdsvej 106 (Storgården)

Ulla Christiansen (født Pedersen ) årgång 1959, Utterslev skole + Bispebjerg Skole

Wivi Dalmark (Hansen) -1959, Frederiksborgvej 

Yvonne Olesen (Hansen) - 1957

Vil du se hvem der deltog i jubilæumsfesten 2012, så kig under JUBILÆUMSFESTEN.

Med venlig hilsen

Steffen og Tommy