4.2.2017 revideres p.t.

Følgende har skrevet i gæstebogen med angivelse af e-mail adresse.

Bemærk, at årgang er det år man startede på skole.

ÅRGANG 1930 -1939

Edith Bengtson                                                       1932   ikke off.

ÅRGANG 1940 - 1949                         

Erna K. Hansen                                                       1941   ernak@hansen.mail.dk

Per Borch Hansen, Ringertoften 32                      1943   perbiba@live.dk

Bent Øberg                                                              1945   bent@oeberg.dk

Robert Henlov, Degnestavnen                               1948   rhenlov@gmail.com

Johnny Kim Nielsen, Birkedommervej 92            1945   johnnykim49@yahoo.dk

Kjeld Thygesen, Graverveænget 9, st.                  1946  wkthygesen@gvdnet.dk

Hilmer Klostermann(Sørensen),Rentemestervej 1947   hilmer-k@mail.dk

John Lysen (Pedersen)                                           1948   john.lysen@hotmail.com

Jytte Kofoed (Caspersen)                                       1948   jca@privat.dk

Larry Allan Sambleben, Skoleholdervej10C / UT  1947  las.allan@jubii.dk

Alice Børresen (Christensen)                                 1947  alicebritta@ab-bolignet.dk

Dan Rasmussen   (evt. årg 1947)                            1946  danra@sol.dk

Flemming Lodberg                                                   1947  lodberg47@gmail.com

Harry Frederiksen                                                    1947 harry.frederiksen9@gmail.com

Henning Kipling, Tomsgårdsvej 56                        1947  kipling@kabelmail.dk

Inge Mikkelsen (Svendsen)                                     1944  svendinge@stofanet.dk

Kjeld Thygesen, Gravervænget 9, st.                    1946   wkthygesen@gvdnet.dk

Kurt Jeppesen                                                          1944  kurtoglisbet@hotmail.com

Lena Christensen, Møntmestervej                         1948   knorsen@privat.dk

Tove Pedersen (Quist)                                             1949   ikke off.

Johnna Giles (Kristensen)                                       1949  ikke off.

Britta Bjerregaard Mortensen                                  1949  ikke off.

 

 

ÅRGANG 1950 - 1959

Niels Gyldsø                                                              1950  argenhof@t-online.de

Per Tværgård, mellemskolen 1956-59,  årg ?        1950   ikke off.

Kirsten Anphin(Christiansen)Birkedommervej13 1951   ikke off.

Kirsten Henriksen(bjerregaard)Hovmestervej41 indt551950  kirsten@krejler.dk

Ole Nielsen                                                                1950ole.nielsen.lyngby@gmail.com

Aase Sonne(Petersen)                                             1951   favoritpost@hotmail.com

Bendt Nielsen, Frederiksborgvej                            1951   ikke off.

Ellis Nielsen (Petersen) Præstelængen                  1951  ikke off.

Eva Zukunft(Hansen)Skoleholdervej57/Tuborgvej190  1951  ikke off.

Hennv Ternvalt                                                          1951   hennvternvalt@am

Margot Hislev Jørgensen (Madsen)                        1951   ikke off.

Kjeld Stærmose                                                         1951  starmosedc@mail.dk

Steen Jakobsen                                                        1952   steenjak@privat.dk

Allan Bjarnø Jensen,Storgården                            1952    ikke off.

Kurt Nielsen, Degnest.7+Præstlængen 2   UT       1952   annette.kurt@mail.dk

Dennis Werner                                                          1952   dennisvonwerner@msn.com

Hedy Lander, Birkedommervej 28                          1953   hedylander@yahoo.dk

Flemming Danielsen, Hjortholms alle 34               1953   ikke off.

Per Ulrik Jønsson                                                     1953   per-jonsson@t ????

Ole Andersen                                                            1955   Oabunuip@mail.dk

Torben Harder, Hovmestervej 49                             1953   ikke off.

Bitten Rasm.(tidl. Birthe Larsen)Tomsgaardsv98,2   1953   ikke off.

Bjarne Kurt Andersen, Gravervænget 21, st. th     1954   bkandersen48@live.dk

Egon Friis Christensen                                             1955   ikke off.

Jytte Sjøberg (Broløs) Birkedommervej 26            1955   jytte.leif@privat.dk

Kaj Aabrandt                                                              1955   ikke off.

Ole Svensson, Bispeparken 32                                1955   svensson.ole@gmail.com

Keld Bjarne Nielsen                                                   1955

Inge Stocking                                                             1956   ikke off.      

John Helsted                                                              1956   ikke off.

Connie Thiedemann                                                  1956  aina-kiromano@hotmail.com

Bente Heglund, Tomsgårdsvej 46                            1956   b.heglund@privat.dk

Lene Langkilde(f. Rasmussen)Birkedommervej 2 1956   lenelangkilde@gmail.com

Marianne Grell Hansen                                              1956   grellgrell@live.dk

Henning Kusk,  BI og GR                                          1956  

Ove Albert Carlsen, Hovmestervej                           1956   ikke off.

Niels Andersen, Hovmestervej 45, 1.    BI GR         1956

Tommy Skov, Tingskrivervej 16, st                          1957   tommyskole@mail.dk

Søren Beck Sørensen, Mosesvinget     UT              1957   sorenbsorensen@mail.dk

Torben Gress, Storgården, Tomsgårdsvej 106       1957   torben.gress@mail.dk

Dennis Lysén Jensen, Hovmestervej                       1957

Niels Folkersen, Tingskrivervej 16, st                      1957  nifo@mail.tdcadsl.dk

Ebbe Hansen, Tingskrivervej 8                                 1957  ingen mail

Lennart Rasmussen                                                   1957  ingen mail

Leif Jørgensen                                                            1957 leif.joergensen@123dk.dk

Peter Normann Rasmussen,Birkedommervej 10    1957  petmar@mail.dk

Sven Lassen, Præstelængen 2, st. th                       1957

Franz Ifanger, Vinkelgården                                       1957

Sven Kjellin,                                                                1957  kjellin@webspeed.dk

Torsten Madsen, Hovmestervej 49, 4.th.                  1957

Jørgen Lorentzen, Tingskrivervej 3                          1957  ikke off.

Ole Lergren, Birkedommervej 10, 4. tv                     1957  ikke off.

John Lund-Hansen, Landfogedvej 8                        1957   joluha@live.no

Lene Henriksen                                                          1957   lenehen@gmail.com

Merete Holm (f. Rasmussen)                                    1957  merete.holm@optusnet.com.au

Annette Kaja Hansen(Tandberg)    UT                     1957   ikke off.

Britta Rasmussen(f.Egeriis), Møntmestervej          1957   britta22@live.dk

Joan Lysen(f.Munch), Hovmestervej 49,st.tv.         1957

Lise Nyklit, Gravervænget 20                                   1957   ikke off.

Yvonne Olesen (Hansen) Bogtrykkervej 9              1957   ikke off.

Marianne Thorup, Birkedommervej 69                    1957  citymontage@tdcadsl.dk

Mona Christensen(Sørensen)Ingertoft14  UT         1957   ikke off.

Susanne Manly, Vinkelgården                                  1957   ikke off.

Nina Grønnemose, Hjortholms alle 3, 1.th.              1957  ikke off. 

Randi                                                                           1957   randi.hoffmann@gmail.com

Susanne Agger (Harder), Hovmestervej 49             1957  susanne.agger@jubii.dk

Kristian Larsen             UT 58   BI 64                        1958   chr2400cph@yahoo.dk

Lone Karlsson, Skoleholdervej 61, st.tv.                 1958  madamkarlsson@live.dk

Ole Sørensen, Rentemestervej 35                            1958

Sven Erik Knudsen, Tomsgårdsvej 54                     1958  sven.e.knudsen@gmail.com

Susanne Saxtorff (f. Laursen) Hovmestervej 43,4  1958

Vikie Strømann(f. Hermansen) Birkedommervej    1958   ikke off.

Wivi Dalmark, Frederiksborgvej                               1959   wivi@benzondalmark.dk

Pia Jensen, Smedetoften 2                                       1959   jensen@hotmail.com

Susanne Beligianis(Andersen) UT                           1959   susanne.flemming@webspeed.dk

Helge Pedersen, Møllelodden 11, st.                        1959   helgep@danbbs.dk

Bendt Bach Sørensen,Storgården,Tomsgårv.94,2  1959   bendtbach@gmail.com

Alice Schack Furuberg(Borup)frederiksborgv.94   1959   alicefuruberg@gmail.com

Lone Stougaard, Magistervej                                    1959   ikke off.

Jens Peter Leitritz, Tingskrivervej 3                         1959   jens@leitritz.dk       

Peter Lund Thomsen, Vinkelgården                         1959  peterlundthomsen@gmail.com

Ulla Christiansen(Pedersen)Gravervæn.13    UT     1959   ikke off.                        

Bent Grelk (Larsen)Storgården,Tomsgårdsv.98,2   1959   ikke off.

Egon Larsen                                                                1959   ikke off.